Momenti kur fishekzjarri i shpërtheu në fytyrë (Video)

Shpërndaje

Një burrë britanik vd*iq natën e Vitit të Ri në Tajlandë pasi një fishekzjarr shpërtheu në fytyrën e tij. Gary McLaren, 50-vjeç, vd*iq ndërsa festoi me të fejuarën e tij dhe miqtë në vendpushimin e ahengjeve në Pattaya, Tajlandë lindore.McLaren u përpoq të ndizte një tub kartoni 50 cm të mbushur me fishekzjarrë, por fishekzjarrët shpërthyen në fytyrën e tij, duke e lënë të vde*kur në vend.McLaren studioi në Kolegjin Tresham, afër Kettering, përpara se të transferohej në Tajlandë. Kapiteni i policisë Nakhonrat Nontseelard tha se Ambasada britanike në Bangkok është informuar për vde*kjen e McLaren, i cili është dërguar në spital për obduksion pas vde*kjes.

Kliko VIDEO