Nora Istrefi shpërthen në lot pas surprizës nga nëna e saj dhe Robert Berisha (Video)

Shpërndaje

Nora Istrefi padyshim që listohet në mesin e këngëtarëve më të suksesshme shqiptare që gjithmonë ka arritur të sjell hite muzikore.
Shumë e komentuar muajve të fundit sidomos për jetën e saj private.

Edhe pse u divorcuan prej disa kohësh tashmë Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë ruajtur një raport miqësie gjë të cilën e shohim rrallë por shumë rrallë në vend.

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi është e ftuara speciale këtë të shtunë në programin e Arbana Osmanit në Top Channel e cila sipas asaj çfarë Arbana shkruan në promon e publikuar dhe çfarë shihet në video Nora është e ftuara e këtij emisioni që ka derdhur më shumë lot se të gjithë të tjerët.

Kliko VIDEO