“Unë s’jam kosovar, jam shqiptar nga Kosova”, video e këtij fëmije behët virale në rrjet

Shpërndaje

Së fundi është bërë virale në rrjetet sociale video e një djali shqiptar nga Kosova i cili mbush sytë me lot kur i thonë je kosovar. Në video do të shikoni se si djali qan dhe thotë se “unë nuk jam, nuk jam kosovar, unë jam shqiptar i Kosovës”.

Për më shumë shikoni videon e më poshtme: