Adrola Dushi për herë të parë në një videoklip: Nuk mund të thoja jo!

Shpërndaje

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi, për herë të parë në jetë ka marrë pjesë në një videoklip shqiptar.

Modelja e njohur, ka njoftuar përmes Instagramit se mori pjesë në këngën e Eugent Bushpepës dhe Renuar Locajt.

“Ju nuk me keni pare ne asnje videoklip dhe ndoshta nuk do te me shihni me asnjehere, por ketij djalit, ose me sakte, ketyre djemve nuk i thoja dot JO.
Rresheni rock’s!

Erdhem te tre nga nje qytet i vogel dhe ia dolem te ndertonim endrrat tona. Gent, une kam qene, jam dhe do te jem gjithnje fanse e muzikes dhe zerit tend.
Reni, ti je bashkepunetori i vjeter,profesionist i vertete, tanime shoku im”, ka shkruar Adrola poshtë videos së publikuar në rrjetet sociale.

Kliko VIDEO