Djali i Edi Ramës shfaqet nën shoqërinë e djalit të Hashim Thaçit, çfarë i bëri bashkë? (Foto)

Shpërndaje

Greg Rama, djali i madh i kryeministrit Rama ka preferuar që të qëndrojë jashtë politikës dhe të mbajë një profil të ulët mediatik.

Megjithëse here pas here ai bëhet pjesë e mediave me postimet dhe dedikimet që bën në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme Greg ka festuar në një nga clube-t e kryeqytetit së bashku me miqtë e tij, nga ku ka postuar në Instagram edhe pamje nga momentet e argëtimit.

Mirëpo në sytë e të gjithëve ra një foto me djalin e Presidentit të Kosovës Hashin Thaçit, Endritin.