Djaloshi që go.det me shup.lakë gjoksin e nënës së tij, vetëm për ta bërë video

Shpërndaje

Një nënë është filmuar duke e lejuar djalin e saj të go*dasë me shup*lakë gjok*sin e saj në melodinë e një kënge, si pjesë e një sfide të çuditshme të Tik Tok.

Aiden Ridings, 17 vjeç, filmoi videon e çuditshme dhe e ngarkoi atë në mediat sociale javën e kaluar në një përpjekje të çuditshme për të fituar më shumë ndjekës, transmeton lajmi.net.

Videoja prej tetë sekondash fillon me të dy duke qëndruar përballë njëri-tjetrit ndërsa intonohej hiti i 2008-ës i Undercover Martyn nga Two Door Cinema Club.

I riu vallëzon në melodi përpara se të go*dasë njërin gji pas tjetrit në shpejtësi.

Të dy qeshin bashkë ndërsa videoja përfundon.

Kliko VIDEO