Morena Taraku publikon një video ku shfaqet…!

Shpërndaje

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare e cila sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi, ajo ka publikuar një video pranë një pishine, ku shfaqet gjysmë e zhv*eshur.

Videon e ndau me mbi një milion ndjekësit e saj, ndërkohë që nuk munguan as komentet dhe reagimet e ndryshme nga ana e tyre.

Ndryshe, Taraku ka disa ditëpo qëndron në vendin e njohur ekzotik, Tajlandë dhe brenda kësaj kohe pozat ngacmuese nga ana e saj ishin të shumta.

Kliko VIDEO