“Na prift e mbara”, zyrtaret e VV-së, Haxhiu, Osmani dhe Kollçaku

Shpërndaje

Nënkryetarja e dytë e VV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook, një foto bashkë me nënkryetaren e LDK-së, Vjosa Osmanin dhe anëtaren e Kryesisë së VV-së, Albulena Haxhiun.

“Na priftë e mbara!”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë së publikuar nga Mulhaxha Kollçaku.