Tërmeti sërish godet Shqipërinë (Foto)

Shpërndaje

Një tërmet i lehtë me magnitudë 3.1 i shkallës rihter sapo ka rënë në Shijak.

Epiqendra ka qenë 12 kilometra larg Shijakut, 28 kilometra larg Tiranës dhe është ndjerë pak edhe në kryeqytet.