E dashura e Ledrit nuk po heziton të na tregojë asetet (Foto)

Shpërndaje

Ledri Vula, në një ditë pandemie, pa pritur kishte treguar për të dashurën e tij në Instagram duke konfirmuar kështu lidhjen e tij disa vjeçare me bukuroshen shqiptare, Sara Hoxha.

E tani, Sara pasi që ka konfirmuar lidhjen me Ledrin shfaqet plot stil në rrjetet sociale, duke bërë me dije më shumë fansat e saj por edhe të Ledrit për stilin e saj të jetës.

Sara sonte e ka bërë pikërisht këtë gjë ku është paraqitur me një palë veshje serioze por që pas xhaketës së saj ajo shfaqet e veshur vetëm me jelek.

Sara këtë e ka bërë vazhdimisht muajt e fundit derisa Ledri gjatë muajve të pandemisë ka publikuar albumin e tij 10 si dhe ka publikuar disa prej këngëve të tij me videoklipe, por në një version paksa më ndryshe.