Kastrati: Urime fitër Bajrami, Ju mëshiroftë i Madhi Zot të vjetër e të rinjë

Shpërndaje

Humanisti Halil Kastrati uron besimtarët për festën e Fitër Bajramit, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

Urime fiter Bajrami te gjjtheve ju qofte

Ne shendet dhe me familje Zoti ju gezofte

Gjithmone paqi gezim, harmoni e lumturi

Ju meshirofte i Madhi Zot te vjeter e te rinje