Kosovarja në Zvicër hap instagram “fake” dhe ngacmon të dashurin, shikoni reagimin e tij! (Video)

Shpërndaje

Një çift nga Kosova, që jeton në Zvicër, Njomza dhe Rinori s’po e lënë “rehat” njëri-tjetrin duke i bërë video prank.

Video e fundit është nga Njomza e cila e futi në kurth të dashurin e saj, transmeton Indeksonline

Ajo hapi një instagram “fake”, në emër të një vajze, ku edhe vazhdoi bisedën me Rinorin.

Për më shumë, shikoni më poshtë bisedën e plotë: