LAJMI I FUNDIT: Publikohen biseda të Mickoskit me Zoran Milevski-Kiçeec (Video)

Shpërndaje

Portali A1On ka publikuar katër incizime ku sipas këtij portali, degjohen bisedat e kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe të dënuarit te rasti Reket, Zoran Milevski Kiçeec.

Ata flasin për bashkëpunim zgjedhor në Ohër. Katër incizimet mund t’i dëgjoni në këtë Link.