Rama: Që unë s’gënjej e ka shkruar vet Ilir Meta

Shpërndaje

Presidenti Ilir Meta e quajti gënjeshatar kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit tha se nuk kishte marrë propozime nga presidenti për integrimin dhe reformat.

Rama thotë se Meta e thotë vet që ai nuk ka gënjyer.

Postimi i Ramës:

Që unë s’gënjej IM e ka shkruar vetë, se unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di që Ambasadorja e SHBA të mbulojë edhe shërbimin postar + po t’i kisha marrë ato pika do i kisha shkruar pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë, se ndryshe thyhet ena e Kushtetutës&Integrimit😊