Useini: Qytetarët do të zgjedhin opsionin LSDM-BESA karshi atij VMRO-BDl

Shpërndaje

Kryetari i Forumit Rinor të Lëvizjes BESA, Liridon Useini sonte ka qenë i ftuar në emisionin EU Click në TV21, ku ka folur rreth situatës aktuale të krijuar nga pandemia dhe rolib e të rinjëve në këtë situatë.

Gjithashtu Useini foli edhe për situatën aktuale politike në vend, ku deklaroi se qytetarët në zgjedhje do të përballen me dy opsione, VMRO-BDl dhe LSDM-BESA dhe se sipas tij ata do të zgjedhin opsionin e dytë.