“BDl BDl”: Ademi, Abdirahimi, Bejta, Merko, Ismaili dhe Osmani- largë 2000metra nga partia

Shpërndaje

Një profil ‘anonim’ me emrin “BDl BDl” kërkon nga Ali Ahmeti dhe Stabi Qendror që gjatë kësaj fushate këta persona ti mbajë në distancë prej 2.000 metra, njofton ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

Gjat kësaj fushate do e kisha lutur Shtabin Qendror dhe kryetarin Ali Ahmeti qe keto persona ti mbaje ne distance prej 2.000 metra.

Jan keto fytyra qe ne antaresi ndjellin urjetje ndaj subjektit.

1. Xhevat Ademi kriminel. Reketar i gjithë Pollogut me lejet e vozitjes. Deputet i 5 mandateve.

2. Taksisti Resi Abdirahimi ish kryetar i deges Tetoves.Njeriu qe shkatroi strukruren e deges ne Tetove.

3. Nevzat Bejta humbesi ne konituitet.

4. Ramiz Merko shkatrues i cdo vlere dhe kapaciteti ne BDI e Struges.

5. Rexhail Ismaili vellau siamez i Xhevat Ademit edhe ky 4 mandate dhe asnjeher nuk ja degjuam zerin.

6. Bujar Osmani doktori me duar te bardha i njohur per paralelizem ndaj strukturave te deges ne Cair.

Kryetar mjafton keto te mos i kesh afer.

Kush qëndron prapa këtij profili pritet të mësohet ditët në vazhdim. Për redaksinë profili është i njohur dhe dihet se kush qëndron, por do presim që të paraqitet vet ose nga strukturat e veta partiake./ALBAZONE MEDIA/