Momenti epik kur majmuni i hip mbi prehër dhe përpiqet t’i zbërthejë pantallonat e t’i shohë gjoksin turistes (VIDEO)

Shpërndaje

Një turiste 38-vjeçare ka vizituar një park natyror në Bali të Indonezisë dhe ka mbetur pa fjalë nga veprimi i një majmuni.

Jill Porter ishte e ulur, kur i afrohet një majmun dhe i hip në prehër. Në filim ai tenton t’ja zbërthejë pantallonat dhe më pas ngre kokën lart e me gisht largon kanatjeren dhe i shikon gjoksin. Ai fillon të prekë edhe flokët e turistes.

Gruaja u frikësua sepse mendonte se ndoshta majmuni ishte i uritur dhe kërkonte ushqim. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme: