Nata e fundit e beqarisë – Big Mama po martohet?

Shpërndaje

Një postim i fundi ti Big Mamas në llogarinë e saj në Instagram ka bërë lëmsh rrjetin.

Ajo shihet në një festë beqarie me shumë vajza dhe ajo e veshur në të bardha si nusja e ardhshme.

Të shumtë ishin ata që e uruan këngëtaren për martesë, por në fakt ajo është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Festa e inskenuar, është thjesht tema e këngës dhe videoklipit të saj.

Foto