Gazetari nga Shkupi vë bast: Ja kush do ta fitoj Kërçovën

Shpërndaje

Gazetari i njohur nga Shkupi, Arben Ratkoceri është shprehur i bindur se në Kërçovë do të fitoj kandidati i pavarur, Fatmir Limani.

Ky është parashikimi i tij për zgjedhjet lokale të 17 tetorit në Maqedoninë e Veriut.

“Vetëm për Fatmirin, jam i sigurt që do të fitoj e do të bëhet kryetar i Kërçovës.

Pêr këtë mundem të vë bast me kë do dhe me çka të do😀”, është shprehur Ratkoceri