Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë do kemi qeveri të re

Shpërndaje

Kandidati dhe kryetari i Komunës së Gostivari, Arben Taravari thotë se banorët e kësaj komune me rethinë po shprehin mbështetje të fuqishme për Ash-në, njofton agjencia e lajmeve INA.

Ai ka thënë se,Aleanca për Shqiptarët shumë komuna do ti fitoj që në raundin e parë.

“Në qoftëse bëhet ndryshimi që në raundin e parë në Gostivar,Dibër Strugë, Shkup, shumë shpejtë në Nëntor na pret Qeveri e re, prej një gjenerate të re politike.