Danimarkë-Francë, të gjithë vëmendjen e mori tifozja seksi në tribunë

Shpërndaje

Ndeshja mes Danimarkës dhe Francës nuk prodhoi gola, dhe shumë pak raste në fushën e lojës.

Por, ajo që ra në sy ishin tifozet seksi në tribunat e stadiumit “Luzhniki Arena” në Moskë.