E habitshme Emina Çunmulaj, filmohet duke kryer nevojat personale në det

Shpërndaje

Supermodelja shqiptare Emina Cunmulaj e cila prej kohësh është rezidente në SHBA, gjithmonë na ka mahnitur me jetën që bën pasi shpeshherë poston materiale nga më të ndryshmet në instagram.

Së fundmi Emina ndodhet me pushime në Bahamas dhe na ka habitur me një video në të cilën siç shihet është në det duke larë thembrat me sapun të ashpër. Kjo video ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

E ndërsa bashkëshorti i saj Sam Nazarian teksa afrohet e shikon dhe habitet.

“Mundesh me e nxjerr prej katundit, por kurrë nuk mund të ikë katundi prej kësaj. Çfarë zotin je duke bërë, ke ardhur në Bahamas për të bërë kto ë”, i thotë i shoqi.

Kliko KËTU për të parë videon