Ilda Bejlerit i ka humbur beli, kaq shumë është shëndoshur (Foto)

Shpërndaje

Ilda Bejleri është një nga prezantueset më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Si për jetën private, njësoj edhe për paraqitjet publike, ajo përherë është në qendër të vëmendjes.

Linjat e saj shpesh kanë rënë në sy, por që në imazhet e fundit ajo zhgënjen.

Në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram mund të shihni se si i ka humbur beli asaj, ndërsa ëshë shëndoshur jashtëzakonisht shumë./Indeksonline/

ZONAGOL NA NDIQNI❤️ SUPERSPORT 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Eternity means Jerusalem..

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on