PREMIERË: “Lema” thonë Adelina Berisha dhe Blasta në këngën e re

Shpërndaje

Kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Adelina Berisha dhe reperi Blasta në tregun muzikor shqiptar kanë hedhur këngën e titulluar “Lema”, shkruan lajmi.net

Projekti është prodhim i kompanisë Max sa i përket muzikës dhe tekstit që janë bërë nga Fifi dhe Apollo.

“Lema” është finalizuar edhe me një klip interesant nga Max Production.

Kënga e re është dueti i dytë mes tyre, pas suksesit që kishin me “Diçka më shumë” publikuar vite më parë.

Nga kjo nënkuptohet se edhe “Lema” do ketë sukses.