Tayna publikon projektin e ri – ‘Fake’ (Video)

Shpërndaje

Tayna ka publikuar projektin e saj të tretë.

Kënga mbanë titullin ‘Fake’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Alban Selimaj.

Rep artistja shqiptare sërish ka bashkëpunuar me Cricket ndërkaq për tekstin u kujdes vetë.

Ndiqeni të plotë më poshtë: