Të vjedhësh hapur! Video e dy grave që bëjnë ‘kërdinë’ në Tiranë, shikoni çfarë bëjnë

Shpërndaje

Një video e publikuar në rrjetet sociale, nga JOQ, tregon momentet kur dy gra kanë vjedhur banane në një dyqan në Tiranë.

Por janë filmuar nga kamerat e sigurisë së biznesit dhe janë lehtësisht të identifikueshme fytyrat e tyre.

Deri tani nuk ka informacion nga policia për këtë situatë. Shikojeni videon me poshtë: