Ja kush është deputeti i BDI-së që e plagosi sonte djalin e vet!

Shpërndaje

Burime të Gazetës Lajm thonë se sonte ka ndodhur rast incidental në të cilin një deputet i BDI-së nga Tetova ka plagosur djalin e tij dhe një person tjetër. Sipas burimeve tona, bëhet fjalë për plagosje të rastësishme që ka ndodhur në një dasëm.

Burimet tona nuk publikojnë identitetin e plotë të deputetit në fjalë, por thonë se inicialet e tij janë Xh.A.

Lajm në vijim do të ju informoje lidhur me gjendjen shëndetësore të personave të plagosur. Informacioni ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia e Tetovës.