Zërin në maksimum dhe dëgjoni “Djali nga gurbeti 2” nga Meti (Video)

Shpërndaje

A ju kujtohet hiti “Djali nga gurbeti” që gjatë verës së para dy vitesh dëgjohej kudo?

Kjo këngë e Meti Bajramit, ende mbetet shumë e preferuar dhe e dëgjuar, sidomos gjatë stinës së nxehtë.

Duke e parë suksesin e jshtëzakonshëm të kësaj kënge, që këngërarin e bëri edhe më të kërkuar në mbëmje muzikore në vend dhe Diasporë, Meti Bajrami ka vendour ta sjell para publikut “Djali nga gurbeti 2”.

Sapo është lansuar videoklipi i projektit që me gjasë do të mirëpritet nga publiku, pasi po tingëllon tamam hit.

Muzika është krijim i vetë këngëtarit, teksti është shkruar nga Meti dhe Nurteel, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Bug Production”.

Zërin në maksimum dhe dëgjoni “Djali nga gurbeti 2” nga Meti Bajrami