Lushtaku, Veseli dhe Jashari bashkë në aheng te Halil Kastrati (Foto)

Shpërndaje

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është parë përsëri në të njëjtin vend me ish-kryetarin e Skënderajit, Sami Lushtaku.

Kjo është e dyta herë që Lushtaku e Veseli po duket të jenë mjaft të afërt nëpër ahengje, pas atij të parit në Drenicë, dhe pas raportimeve për prishje të raporteve mes tyre shkruan lajmi.net.

Fotografia në fjalë është realizuar në dasmën e djalit të humanistit, Halil Kastrati.

Lushtaku është aktualisht kryetar i PDK-së në Skënderaj.