Aktorja bukuroshe publikon imazhin me të bukur për fundvit

Shpërndaje

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër. Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private. Ajo sot ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet në një ambient tepër festiv. E veshur me fustan të kuq e provokues, ‘Xhbanja’ shfaqet një femër përvëluese.

FOTO INSTAGRAM

FOTO