Eni Koçi ‘çmend’ fansat me veshjen e ngushtë sportive

Shpërndaje

Këngëtarja, Eni Koçi shpeshherë shfaqet atraktive në imazhet e publikuara në rrjete sociale.Qysh se nga fillimi i lidhjes së saj me këngëtarin Genc Prelvukaj, ajo publikon momente edhe me të.

Eni, sot ka postuar në ‘Instagram‘ fotografi e vetme me veshje sportive duke i theksuar linjat e bukura trupore.

Në një ambient të hapur, me veshjen e ngushtë ka marrë poza duke treguar gjoksin dhe pak nga barku. Këngëtarja, flokët bionde i ka kapur në mes të kokës nuk e ka përjashtuar vënien e makijazhit. Dukjen e kompletoi me një palë atlete.

FOTO

FOTO