Humanisti Halil Kastrati: “MashaAllah MashaAllah! 21 shtëpi të reja në një vend” (Foto)

Shpërndaje

Humanisti i Shoqatës Bamirëse “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati në postimin e fundit në facebook shkruan:”MashaAllah MashaAllah! 21 shtëpi të reja në një vend”, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë i Halil Kastratit në facebook:

MashaAllah MashaAllah !

21 shtepi te reja ne nje vende

Thuajse te gjitha gati per tu dhuruar

Diteve ne vazhdim do te fillon rregullimi i ambientit, perzgjedhja e familjeve dhe dhurimi i shtepive

Bamires Zoti ju ruajt e ju shperblefte