Masat kundër virusit korona, Spasovski dhe Filipçe në Tabanoc

Shpërndaje

Kryeministri teknik, Oliver Spasovski dhe ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot do ta vizitojnë vendkalimin kufitar Tabanoc.

Qëllimi i vizitës, siç informojnë nga pres shërbimi qeveritar, është inspektimi i sistemit për parandalim nga koronavirusi në vendkalimin kufitar.