Zaev, Spasovski dhe Zekiri vizituan fshatrat e Likovës

Shpërndaje

Nënkryetari LSDM-së, Muhamed Zekiri nëpërmjet rrjetit social facebook ka njoftuar, se sot bashkë me kryetarin Zoran Zaev dhe nënkryetarin Oliver Spasovskin kanë vizituar disa fshatra të komunës së Likovës, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i Muhamed Zekirit:

Bashke me kryetarin e partise Zoran Zaev dhe nenkryetarin Oliver Spasovski sot vizituam banoret e fshatit Opaj dhe Llojan te komunes se Likoves.

Bashkimi eshte ardhmeria! Kryetari Zaev ju beri thirrje banorevevte Opajes dhe Llojanit ti bashkangjiten konceptit “ Nje shoqeri per te gjithe”, pasiqe bashkimi ben fuqin.

Me programin e ri zgjedhor #LSDM parasheh masa me te cilat rezultatet ekonomike do tebjene shume me te medha, ndersa standari i jeteses per te gjithe qytetaret do te jete me i larte.