I riu kosovar nxjerr kallashin nga vetura dhe gjuan për pikë të qejfit (Video)

Shpërndaje

Duket se këto ditë ndjenja e patriotizmit është rritur tek kosovarët pas ngjarjeve të fundit në veri të vendit.

Kështu këtë ndjejnë e ka treguar edhe një i ri nga Kosova, por në një menyrë aspak të mirë.

Në një video ai shihet duke e nxjerr një AK-47 nga bagazhi i veturës së tij që shihet se është me targa RKS, ndërsa për pikë të qejfit me të ka shtënë në ajër.

Jo pak janë rastet kur policia ka ndërhyrë në raste të tilla duke i identifikuar edhe personat që kanë postuar pamje të tilla që bien ndesh me ligjin.

Për më shumë shihni:Video