Albërie Hadërgjonaj pjesë e ‘Big Brother Vip’? Këngëtarja ka diqka për të thënë

Shpërndaje

“Big Brother Vip” shumë shpejt do të fillojë dhe do të marrin pjesë fytyrat më të njohura publike.Kjo u bë e ditur edhe përmes postimeve që faqja zyrtare e këtij spektakli ka publikuar në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, është aluduar që do të jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’.

Mirëpo, me sa duket kjo nuk është e vërtetë dhe këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një ‘Instastory’.