Fifi: E kam problem me u la me meshkuj në banjo, du me u fërku vet

Shpërndaje

Big Brother ka nisur natën e dytë të këtij edicioni VIP.

Për Fifin, Granitin dhe Semin u shfaq një klip, ku në një moment të ndodhur ditë më parë, Graniti futet në dush ku ishin Semi me Fifin, derisa kjo e fundit doli menjëherë nga aty.

Pyetja nga studio erdhi për Fifin se mos ishte xhelozi, por këngëtarja hodhi poshtë një gjë të tillë.

“E kam problem me u la me meshkuj në banjo, sidomos të huaj, thjesht du me u fërku vet”, ishin fjalët e Fifit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.