LAJMI I FUNDIT/ Sali Berisha grupi i rithemelimit hyn në selinë e PD

Shpërndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe Grupi i Rithemelimit kanë hyrë rreth orës 13:45 të së hënës në selinë e PD-së.

Janë 29 anëtarë të këtij komisioni që kanë hyrë në selinë e Partisë Demokratike pa asnjë pengesë.

Grupi i Rithemelimit pritet të zhvillojë një mbledhje në ambientet e PD.

“Sjellim vullnetin e shmicës së PD”, u shpreh Berisha teksa hynte në PD.