‘Më shave serbisht’, ja si nisi sherri mes Big Mamës dhe Antonelës

Shpërndaje

Big Mama braktisi papritur shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”.

Kjo pas një sherri që nisi mes saj dhe Antonela Berishës. Debati kishte nisur më herët mes tyre për një temë si bërja e dhuratave për njëri-tjetrin për vitin e ri, degjeneroi sonte gjatë emisionit “live”.

Antonela: Jeni si ujqër ju përballoj të gjithëve

Iliri: Ti zë emrat e të gjithqëve në gojë

Antonela: Unë nuk e kisha fare me Big Mamën, po diskutoja me Sarën, ti më ke sharë në serbisht, ke folur ulët. Më ke sharë serbisht!

Big Mama: Ti je legene. Ti je idiotja më e madhe në këtë botë. E kapi prej flokësh dhe e nxjerr jashtë. Ti je e pamoralshme, të gjithë e mendojnë këtë dhe asnjë nuk ta thotë. Qepe moj gojën. Ti ke bërë famë kot.