Momenti kur grabitet kasaforta me 30 mijë euro në Shkup (Video)

Shpërndaje

Më datë 13 dhjetor, në pikën e karburantit MAKOIL në Aerodrom të Shkupit ,është vjedhur kasaforta me 30 mijë euro nga persona me një makinë të tipit “Volkswagen Bora”. Kush do t`i njoh grabitësit do të ketë shpërblim, thuhet në njoftimin e Makoil në facebook.

Në video shihen tre grabitës të maskuar që zbresin nga makina dhe i drejtohen karburantit dhe njëri prej tyre thyen kamerat.

https://www.youtube.com/watch?v=6EClM7fWHaw&feature=emb_title&ab_channel=GazetaKronika