Monika dhe Arjola bëjnë vallëzim provokues brenda vaskës

Shpërndaje

Banorët e Big Brother VIP po vazhdojnë të shijojnë çdo moment të kësaj eksperience të veçantë.

Mbrëmë ‘Vëllai i Madh’ kishte bërë një dhomë unike, në të cilën gjendet një suitë, vaskë, e një ambient tejet luksoz.

Të parat që zgjodhën të qëndrojnë një natë në këtë dhomë ishin aktoret Monika Lubonja dhe Arjola Demiri.