Ndodh në Vlorë! Një qytetar ka dalë totalisht i zhveshur në mes të qytetit

Shpërndaje

Siç shihet në videon që gazetari Enrik Mehmeti sjell në redaksinë e “BalkanWeb”, qytetari, që duket se është i ri në moshë, ecën nudo në bulevard, pa e prishur fare terezinë.

Ai ecën i zhveshur teksa rruga është e mbushur me njerëz dhe dyqanet janë të gjitha hapur.